Jak przygotować materiały do zamówienia?

Zapoznaj się z poniższą instrukcją zanim zamówisz stronę

Przygotowanie materiałów do Twojej nowej strony internetowej

Przed złożeniem zamówienia w naszym sklepie, prosimy o wcześniejsze przygotowanie niezbędnych danych, które będą niezbędne do utworzenia Twojej nowej strony internetowej. 

Przygotowaliśmy wstępny zbiór plików do uzupełnienia danymi. Prosimy o pobranie go z naszej strony klikając w poniższy przycisk.

1. Sprawdź dostępność domeny

Wejdź na stronę https://dns.pl/rejestracja_domeny_pl oraz wpisz swoją propozycję domeny dla swojej firmy. Jeżeli domena jest wolna, będziemy mogli ją zarejestrować dla Ciebie. Otwórz plik domena.txt i wpisz nazwę wybranej domeny.

Jeżeli posiadasz już domenę i serwer – p
odaj w tym pliku dane dostępowe do konta hostingowego.

2. Określ jakie podstrony będzie miała Twoja strona internetowa

Dla każdej podstrony proszę utworzyć odrębny plik tekstowy lub plik Word i nazwać go nazwą podstrony. W standardowym pakiecie utworzymy do 5 podstron np.:

  1. Strona główna
  2. O firmie
  3. Oferta
  4. Realizacje
  5. Kontakt

3. Uzupełnij treść

Treści które mają znaleźć się na poszczególnych podstronach proszę umieścić w odpowiednim pliku tekstowym.

4. Grafiki i zdjęcia

Jeżeli posiadasz własne zdjęcia, które chcesz umieścić na konkretnej podstronie, proszę utworzyć nowy folder o takiej samej nazwie jak nazwa podstrony i tam zamieścić wszystkie zdjęcia.

5. Pozostałe pliki

Jeżeli posiadasz inne pliki które mogłyby zostać wykorzystane na stronie np. logo to prosimy o umieszczenie ich w folderze “Pozostałe pliki”.

6. Prześlij nam zebrane dane

Jeżeli masz już komplet informacji i plików do umieszczenia na swojej stronie, prosimy o spakowanie folderu głównego do formatu *.zip (folder skompresowany) oraz wgranie paczki na serwer www.wetransfer.com

Skopiuj link oraz podaj go w formularzu podczas składania zamówienia lub jeżeli zamówienie zostało już złożone, prosimy o przesłanie linka wraz z numerem zamówienia w poniższym formularzu.

Prześlij nam przygotowane materiały

Mam już wszystko!

Hurra! Udało się przygotować komplet niezbędnych materiałów. Teraz możesz przejść do kolejnego kroku i zamówić swoją nową stronę internetową.

Pakiet Strona Internetowa
w cenie 999 zł netto

Shopping Cart