Profesjonalne strony Internetowe dla firm

Strona WWW
na dobry początek

Strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojej firmy w sieci

W dzisiejszych czasach firmy nie posiadającej swojej strony internetowej tracą bardzo wiele. Jest to cenne źródło informacji dla naszych potencjalnych Klientów na temat zakresu świadczonych przez nas usług, danych kontaktowych czy np. godzin otwarcia jeżeli strona dotyczy sklepu czy firmy usługowej np. fryzjera.

Projektowanie stron Internetowych, strony WWW dla firm, Śląsk, Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry

Zdobywaj nowych Klientów

Warto być tam, gdzie są Twoi Klienci. Internet to pierwsze miejsce do szukania informacji o produktach i usługach.

Dostęp 24/7

Twoja strona będzie źródłem informacji dla Twoich Klientów nawet wtedy, gdy Ty sam nie będziesz dostępny. Oszczędzasz czas i pieniądze, które trzeba poświęcić na komunikację bezpośrednią z Klientem.

Kreuj wizerunek firmy w Internecie

Bądź postrzegany jako firma dbająca o Klienta. Pozwól mu lepiej zapamiętać Twoją markę.

Prezentuj ofertę

Obecnie coraz więcej osób szuka w sieci informacji potrzebnych do podjęcia świadomych decyzji zakupowych. Strona internetowa to skuteczny sposób na przedstawienie informacji o firmie, aktualnej oferty produktów i usług.

Co otrzymujesz zamawiając pakiet Strona WWW?

W ramach pakietu Strona WWW otrzymujesz wiele dodatkowych usług i produktów.  Zapoznaj się nimi.

Zmieniaj samodzielnie treść strony

Zastosowany system zarządzania treścią (CMS) pozwoli Ci w wygodny sposób zmieniać treści na swojej stronie, dodawać zdjęcia lub wpisy na bloga. Nie musisz znać się na programowaniu. Strony tworzymy w oparciu o bardzo funkcjonalny i dobrze udokumentowany system WordPress. System w języku polskim.

Galeria zdjęć, oferta, cennik, formularz kontaktowy

W oferowanej cenie utworzymy dla Ciebie do 5 unikalnych podstron takich jak galeria zdjęć, strona z ofertą czy cennikiem, kontakt wraz z formularzem lub dowolną inną. Z łatwością uzupełnisz swoją stronę o nowe podstrony samodzielnie.

RWD - Pełna responsywność

Laptop, tablet czy telefon - Twoja strona będzie responsywna a więc będzie się automatycznie dostosowywać do rozmiaru ekranu na jakim będzie wyświetlana tak, by zawsze była czytelna i łatwa w użytkowaniu.

Domena .PL na rok

Zarejestrujemy i podłączymy do Twojej strony domenę .PL tak by jej adres był krótki i łatwy do zapamiętania. Teraz adres Twojej strony może wyglądać tak: www.nazwa-firmy.pl

Poczta e-mail w Twojej domenie

Założymy Ci pocztę e-mail w Twojej domenie, tak by Twój e-mail wyglądał profesjonalnie. Przykład biuro@nazwa-firmy.pl

Szybki hosting na rok

Utworzymy dedykowane konto hostingowe dla Twojej strony WWW z obsługą PHP, bazą danych MySQL, pocztą.

Certyfikat SSL

Najwyższy poziom ochrony Twojej strony WWW. Zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Bezpieczną stronę można rozpoznać po symbolu kłódki przy adresie www.

Ekspresowa realizacja!

Twoją stronę uruchomimy do 5 dni! Wystarczy, że dostarczysz nam wszystkich niezbędnych informacji podczas składania zamówienia.

Zastosowane technologie

Czy wiesz, że ponad 41% wszystkich stron w Internecie opartych jest o system zarządzania treścią WordPress?

Od blogów hobbystycznych po największe portale informacyjne.

My również postawiliśmy na WordPressa tworząc strony dla Was a to ze względu na potężne funkcje, nieograniczone możliwości oraz bazę ponad 55 000 wtyczek, pomagających dostosować witrynę do swoich potrzeb. Dodaj funkcję sklepu, galerii, newslettery, fora dyskusyjne, systemy statystyk i wiele więcej!

Dostosowany pod wyszukiwarki

Prawidłowa optymalizacja strony pod kątem SEO, przyjazne linki, nagłówki, atrybuty. Wszystko to by strona uzyskała jak najwyższe wyniki w wyszukiwarkach takich jak Google..

Wysoka wydajność

Opracowany by działać szybko, czas reakcji w Internecie jest kluczowy. Zbyt długo wczytująca się strona może zniechęcić użytkownika.

Wysokie bezpieczeństwo

Często aktualizacje oprogramowania zapewniają wysokie bezpieczeństwo jego użytkowania i ochronę przed atakami z zewnątrz.

Wydaje zarządzanie mediami

Zajrzyj do biblioteki mediów i w łatwy sposób zarządzaj dostępnymi grafikami, zdjęciami i plikami. Dodawaj i usuwaj to co chesz.

Intuicyjny edytor wizualny

Prosty. Potężny. Elastyczny.

Zobacz w jak prosty sposób możesz zmieniać wygląd swojej strony internetowej. Wystarczy, że skorzystasz z graficznego edytora. Przesuwaj do woli elementy, zmieniaj ich wielkość lub kolor. To na prawdę łatwe!

Przebieg realizacji

Krok 1

Przygotuj materiały

Prześlij nam wszystkie materiały i treści które mają zostać użyte przy tworzeniu strony. Kliknij by poznać szczegóły jak przygotować wymagane informacje.

Krok 2

Złóż zamówienie

Dodaj interesujące Cię usługi do kosza i zrealizuj zamówienie opłacając je w naszym sklepie. Możesz skorzystać z szybkich płatności.

Krok 3

Realizacja usługi

Daj nam chwilę czasu na przygotowanie strony dla Ciebie. Może to potrwać do 5 dni. Gdy strona będzie gotowa, udostępnimy Ci link do wglądu.

Krok 4

Testy i poprawki

Testy strony i wprowadzenie ewentualnych drobnych poprawek. Finalizujemy zamówienie a Ty cieszysz się swoją nową stroną internetową!

Pakiet strona WWW na start - 999 zł netto

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta, to zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym. Składając zamówienie, akceptujesz regulamin usług oraz politykę prywatności.

Strona Internetowa dla Kancelarii prawnej
Ta usługa idealnie sprawdzi się dla wszystkich firm, którym podstawowa strona internetowa wystarczy by dotrzeć do grona swoich Klientów.

Strona internetowa dla

Kancelarii adwokackiej

Firmy remontowej

Szkoły językowej

Fotografa

Architekta

Firmy transportowej

Fryzjera

Kosmetyczki

Salonu urody

Pensjonatu

Biura rachunkowego

Parafii

Zarządcy nieruchomości

Kawiarnii

Restauracji

Siłowni

Dietetyka

Trenera personalnego

Kwiaciarni

Wedding planera

Kosmetologa

Fundacji

Radcy prawnego

Fundacji

Sklepu

Szkoły

Dewelopera

Doradcy podatkowego

Gminy

Biura nieruchomości

Najczęściej wybierane usługi

Shopping Cart